Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 36Wszystkich: 203870

„Buziaczek od koźmickich przedszkolaków"

Wydarzenia » „Buziaczek od koźmickich przedszkolaków"

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zachęcamy Was do udziału w naszej akcji:

Buziaczek od koźmickich przedszkolaków,

która polega na wsparciu pracowników wszystkich służb walczących  z koronawirusem na pierwszej linii frontu i którzy narażają swoje zdrowie i życie dla nas. Przede wszystkim lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, laborantów i innych pracowników służby zdrowia, oraz tych na ciągłej służbie od początku trwania pandemii, tj. policjantów, strażaków, żołnierzy, a także tych, dzięki którym możemy prowadzić codzienne życie - zrobić zakupy między innymi w sklepie spożywczym, aptece,  przemieszczać się środkami transportu publicznego, itp.

 

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!

OKAŻMY IM SZACUNEK I WDZIĘCZNOŚĆ ZA POŚWIĘCENIE    I ODWAGĘ!

 

Proponujemy np. wykonanie PLAKATU Z HASŁEM , RYSUNKU albo nakręcenie FILMIKU, ułożenie WIERSZA lub nagranie PIOSENKI, może to być nowa, skomponowana piosenka lub inna znana dziecku np. z przedszkola. Dobrą formą będzie też powieszenie plakatu w oknie, na drzwiach domu, mieszkania, przedszkola.

Jako organizatorzy akcji, zastrzegamy sobie prawo do wglądu i akceptacji opracowanych materiałów, dlatego też uprzejmie prosimy o przesyłanie ich elektronicznie na odpowiedni - tj. grupowy adres e-mail. 

Wiemy, że nie jesteśmy pierwsi, którzy taki pomysł realizują, ale będziemy się bardzo cieszyć, jeśli uda nam się dołączyć do grona "ludzi pozytywnie zakręconych"

Tak więc -

PRZEKAŻMY  RADOŚĆ (BUZIACZEK)  INNYM!!!

 

Nadesłane prace opublikujemy na stronie internetowej naszego przedszkola, roześlemy do stosownych instytucji, a także będzie je można opublikowaćw mediach społecznościowych, które Państwo uznacie za właściwe - po wyrażeniu zgody przez administratora danych osobowych naszego przedszkola - Ewę Kaczor

 

… [ Udział w akcji jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację prac na stronie internetowej naszego przedszkola i na wykorzystanie ich do promocji naszej akcji. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdziecie Państwo w Klauzuli Informacyjnej zamieszczonej w linku na dole strony głównej naszego przedszkola.]…

 

 

PROSIMY, DOŁĄCZ DO NASZEJ AKCJI !!!

Dyrektor,

i Rada Pedagogiczna Przedszkola Samorządowego w Koźmicach Wielkich