Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 50Wszystkich: 126699

Jadłospis dekadowy

JADŁOSPIS

Od 14.10.2019r. do 25.10.2019r.

UWAGA RODZICE :

Kolorem zielonym zaznaczone są alergeny.

Poniedziałek 14.10

Śniadanie: Mleko z płatkami zbożowymi, pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, serek almette pomidor, herbata z cytryną.

II śniadanie: Banan, woda z sokiem  (sok naturalny 100 %).

Obiad: Krupnik na rosole z jarzynami i zieleniną, (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,kasza jęczmienna).

Ziemniaki, podudzia pieczone (mięso drobiowe, przyprawy), surówka z sałaty lodowej z pomidorem i ogórkiem, kompot.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, jogurt naturalny z truskawkami.

Wtorek 15.10

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni)z masłem,szynka wieprzowa (mięso wieprzowe 91%),ser żółty, mix warzyw, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto).

II śniadanie: Jabłko, woda z cytryną.

Obiad: Zupa pieczarkowa z jarzynami, zacierką i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, pieczarki, seler, śmietana, mąka, jajko)

Kasza jęczmienna, gulasz wołowy (mięso wołowe, cebula ,mąka ,przyprawy), surówka z kiszonej kapusty (marchewka, cebula, przyprawy),  kompot

Podwieczorek: Muffinki(wypiek własny: mąka, jajka, mleko, masło), herbata z cytryną.

Środa 16.10

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem (mleko, mąka, jajko),pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni)z masłem, pasztet drobiowy pieczony,(mięso drobiowe 75%, mąka pszenna), ogórek, herbata z cytryną.

II śniadanie: Ananas, herbata owocowa.

Obiad: Zupa kalafiorowa z zacierką (mąka, jajko) i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kalafior).

Naleśniki z serem białym (mleko, mąka, jajka, ser biały), sok naturalny.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem,kiełbasa krakowska (mięso wieprzowe 91%),mix warzyw, herbata z cytryną.

Czwartek 17.10

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, pasta z kiełbasy i jajek polędwica sopocka (mięso wieprzowe 82%) mix warzyw, kakao (mleko, kakao).

II śniadanie: Pomarańcza, woda z sokiem (sok naturalny 100 %).

Obiad: Zupa grysikowa z jarzynami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, kasza manna.)

Ziemniaki pieczone, kotlet drobiowy (filet z kurczaka, jajko, bułka tarta, mąka), surówka z kapusty pekińskiej, (ogórek, marchew, cebula , szczypiorek, jabłko, olej, przyprawy), kompot.

Podwieczorek: Kanapki na ciepło (chleb tostowy, masło) z szynką i serem żółtym, herbata z cytryną.

Piątek 18.10                                                        

Śniadanie: Mleko z płatkami kukurydzianymi, pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, jajko gotowane, papryka, herbata z cytryną.

II śniadanie: Gruszka, woda z sokiem (sok naturalny 100%)

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem, jarzynami  i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,przecier pomidorowy, mąka, jajka).

Ziemniaki, ryba panierowana (filet z dorsza, jajka, bułka tarta, mąka) , buraczki czerwone (cebula ,orzechy, ogórek kiszony), kompot.

Podwieczorek: Kisiel, kiwi .                                                          

Poniedziałek 21.10

Śniadanie: Mlekoz płatkami kukurydzianymi, pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, ser biały plasterkowany ogórek, herbata z cytryną.

II śniadanie: Jabłko, woda z cytryną.

Obiad: Zupa brokułowa  z grzankami i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler,brokuły, śmietana).

Kasza jęczmienna, klops w sosie pomidorowym (mięso wieprzowe, śmietana, mąka, cebula, przecier pomidorowy ), surówka z czerwonej kapusty (cebula, jabłko), kompot.

Podwieczorek: Ciasto jogurtowe z owocami  wypiek własny (mąka ,jogurt, jajka, masło), herbata z cytryną.

Wtorek 22.10

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, parówki z szynki (mięso wieprzowe 82%), mix warzyw, kawa zbożowa na mleku (jęczmień, żyto).

II śniadanie: Kaki , woda z sokiem (sok naturalny 100 %).

Obiad: Rosół z makaronem (mąka, jajko) i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

Ziemniaki, sznycel wieprzowy (mięso wieprzowe, bułka tarta, jajko, cebula), surówka z marchewki i jabłka, kompot

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, ser żółty, mix warzyw, herbata z cytryną .

Środa 23.10

Śniadanie: Zupa mleczna z zacierką (mleko, mąka, jajko),pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem  i miodem, herbata z cytryną.

II śniadanie: Kiwi, sok z wodą.

Obiad: Żurek z jarzynami , jajkiem ,ziemniakami  i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, cebula, seler, żurek kiszony, mąka, śmietana, przyprawy).

Ziemniaki, schab pieczony, fasolka szparagowa, marchewki mini,  kompot.

Podwieczorek: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem ,kiełbasa żywiecka (mięso wieprzowe 91%), serek łaciaty (mleko), mix warzyw, herbata z cytryną.

Czwartek 24.10

Śniadanie: Pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem, pasta z makreli (makrela, masło), szynka wieprzowa (mięso wieprzowe 91%),mix warzyw, kakao (mleko)

II śniadanie: Pomarańcza, woda z sokiem (sok naturalny 100 %).

Obiad: Zupa grochowa z zacierką i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler, przecier pomidorowy, cebula, mąka, jajka, groszek łuskany).

Ziemniaki, roladka drobiowa (filet z kurczaka, jajka, ser żółty, bułka tarta ),mizeria (ogórek, śmietana) , kompot.

Podwieczorek: Galaretka owocowaz bananem, wafle ryżowe.

Piątek 25.10

Śniadanie: Mleko z płatkami Cini minis , pieczywo mieszane (chleby: graham, wiejski, żytni) z masłem i serem żółtym (mleko) ,herbata z cytryną.

II śniadanie: Winogrono, herbata owocowa.

Obiad: Zupa koperkowa z ryżem i zieleniną (wywar mięsno- warzywny, marchewka, pietruszka, por, seler).

 Makaron z serem białym (mąka, jajko, mleko),  sok naturalny 100%

Podwieczorek: Chałka z masłem, ( mąka, jajko), herbata z cytryną.

MIX warzyw: pomidor, ogórek, papryka.