Księga Gości
Wizyt:
Dzisiaj: 225Wszystkich: 248741

Taneczne osiągnięcia naszej Zuzi

Nasze sukcesy » Taneczne osiągnięcia naszej Zuzi

         Z wielką przyjemnością, chcielibyśmy Państwu przybliżyć postać dziewczynki, która swoim talentem i pracowitością zaskakuje niejednego dorosłego. Chodzi o Zuzię Gawędę, która w wieku sześciu lat ma na swoim koncie liczne sukcesy taneczne, jak chociażby I miejsce z wyróżnieniem i awans do klasy Srebro podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego-Kraków 2017. Poprosiliśmy mamę Zuzi-Panią Beatę, aby w kilku słowach opisała nam, jak wygląda taneczne życie Jej córki. Oto czego mogliśmy się dowiedzieć:

„ Zuzia od 2,5 roku trenuje taniec towarzyski w Szkole Tańca Just Dance Kamil Mróz w Wieliczce. Od roku tańczy z partnerką Tosią, z którą z sukcesami biorą udział w turniejach tanecznych Rekreacja Małopolska. W tym roku przedszkolnym brały już udział w 2 turniejach, w Krakowie i Piekarach k/Krakowa. Dotychczas reprezentowały klasę Brąz, w której należy zatańczyć 4tańce: polkę, walc angielski, rock&roll oraz krakowiak. Podczas ostatniego turnieju dziewczynki otrzymały awans do klasy Srebro i kolejnym tańcem będzie samba. Następny turniej odbędzie się już pod koniec stycznia. W ciągu roku jest około dziesięciu turniejów. Dziewczynki z dużym zaangażowaniem i zapałem trenują każdego tygodnia, przygotowując się do kolejnych zadań tanecznych. Poza umiejętnościami tanecznymi, posiadają także odpowiedni strój taneczny: sukienki oraz buty. Dodatkowo istotną kwestią jest uczesanie taneczne - gładka fryzura spięta w koka.

       Na co dzień Zuzia uczęszcza do grupy Tygrysków, gdzie wykazuje się zarówno talentem tanecznym, jak również muzycznym i plastycznym.

 Zuzieńko, z całego serca gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

 

Tekst: Beata Gawęda, Małgorzata Tracz

Zdjęcia: Beata Gawęda, Małgorzata Tracz